Hakkımızda

Müşterilerine dünya standartlarında; yenilikçi, kaliteli ve insan sağlığına  hizmet eden bir şirket sunmak amacıyla yola çıkan Pasific Medikal, 20 yıllık tecrübeyle Dünya ve Türkiye’de, en büyük medikal  firmalarından biri olmayı kendisine ilke edinmiştir.
 
Sektördeki  teknolojik  gelişmeleri  ve  pazardaki  yeni  talepleri yakından takip etmek için Amerika’da da ofis açan şirketimiz, AR-GE şirketleri ile görüşmeler gerçekleştirerek ülkesinin sağlık sektörüne de katkı sağlayarak yoluna devam etmektedir. 

“Sürekli Araştırıyoruz.”

Sağlık alanında yeni olan her ürünü takip ediyoruz. Ve bunları müşterilerimiz için ulaşılabilir  olacak şekilde temin ediyoruz. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek ve eksiksiz hizmet sunmak için ar-ge yatırımları yapıyoruz.

“Her zaman Disiplinliyiz.”

Hizmet verdiğimiz sektör önemli ve zordur, çalışma şartlarımız değişebilir. Biz medikal sektöründe başarılı bir şekilde pazarda yerimizi aldıysak, bunu kesinlikle disiplinli bir şekilde çalışarak gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Ekibimizi sürekli motive ediyor ve sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

“Ekibimizle Büyüyoruz”

Bir şirketin yegane temelinin kaliteli ekip olduğunun bilincindeyiz. Çalışma ekibimizi özenle seçiyoruz. Şirketimizin büyümesinde rol oynayan ekip arkadaşlarımız da şirketimizle aynı oranda büyüyor ve her geçen gün yeni eğitimler alarak kendilerini geliştiriyor. Takım ruhunu tam anlamıyla yansıtıyoruz.